Valga-Valka read muutusid leegionäri lahkumisega liigarivaali sekka väga hõredaks

-Carl Anthony Montgomery | Foto: Siim Semiskar

BC Valga-Valka/Maks&Moorits korvpallimeeskonna keskmängija Carl Anthony Montgomery on liitunud Betsafe Jurmala tiimiga, kinnitab OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga koduleht estlatlbl.com.

30-aastane ja 203cm pikkune ameeriklane teenis 16 kohtumisega keskmiselt 22,2 minutit mänguaega ning viskas 7,9 punkti ja kogus 7,3 lauapalli. Viimase mängu pidas Montgomery Valga-Valka eest just Jurmala vastu, kui saadi 85:66 võit. Tema panuseks jäi 16,3 minutiga 4 punkti ja 5 lauapalli.

Esmaspäeval selgus, et poolte kokkuleppel ei jätku Valga-Valkal koostöö Clayton Wilsoniga. Kuna Kristen Meisteri osalemine 26. jaanuaril BK Ogre vastu on vigastuse tõttu küsimärgi all ja Tom Kaldre ei saa kindlasti omasid aidata, siis hetkeseisuga peaksid piirilinlased hakkama saama kõigest kaheksa mängijaga.

Montgomery uus kodumeeskond on võistlustules juba homme, 23. jaanuaril, kui OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliigas võõrustatakse BC Kalev/Cramot.