Siim-Sander Venelt Itaalia karjääri parim mäng, aga Trento vastu ei saadud

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid laupäeval vastamisi Siim-Sander Vene koduklubi Varese ja Trento, kelle noortesüsteemi kuulub Kaspar Kitsing. Viimase kodumeeskond teenis sel korral 82:74 võidu.

Varese võitis esimese veerandaja kolme punktiga, kuid suure vahe tegi Trento sisse teisel veerandajal, mis kuulus neile 24:11. Viimasele neljandikule mindi vastu võõrustajate kaheksapunktilises eduseisu ja sellest piisas, et seljatada Varese tiim.

Varese eest teenis Siim-Sander Vene 31 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 14 punkti (kahesed 4/5, kolmesed 2/2), olles sellega oma meeskonna resultatiivsuselt teine. Ühtlasi oli see punktisaak tema Itaalia karjääri suurim. Lisaks võttis ta 7 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja 3 isiklikku viga.

Joao Gomes tõi võitjatele 20 punkti ja 8 lauapalli. Varese poolelt viskas 19 punkti Stan Okoye.

Liigatabelis paikneb Varese (8-13) 16 meeskonna seas 12. kohal. Trento (11-10) on seitsmendal tabelireal.