fbpx
Close

Varese peatreener Attilo Caja: teise veerandi 0/10 viskeseeria maksis meile mängu

-Attilo Caja | Foto: Simone Raso/LaPresse/Scanpix

-Attilo Caja | Foto: Simone Raso/LaPresse/Scanpix

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid laupäeval vastamisi Siim-Sander Vene koduklubi Varese ja Trento. Koduväljakul mänginud Trento võttis 82:74 võidu tänu 24:11 võidetud teisele veerandajale. Vaatamata kaotusele ei olnud Varese peatreener Attilo Caja ülemäära kriitiline.

“Õnnitlused Trentole, kes igati teenitult matši võitis,” kommenteeris Caja klubi kodulehele. “Me üritasime neile selle mängu võimalikult keeruliseks teha ja lõpus peaaegu õnnestusime selles, kui võtsime 16-punktilise vahe tagasi viie peale.”

“Me ei andnud kordagi alla ning olime pidevalt mängus. Muidugi me eksisime, eriti teisel veerandil: me ei rünnanud korvi ja viskeseeria 0/10 maksis meile mängu. Lõpuks kolm veerandit neljast korraliku mängu täna võitu ei toonud,” lisas 56-aastane Caja.

Caja sõnul pandi Trento mehed lõpus väga suure surve alla, aga olulisel momendil, kui vahe oli vähenenud viiele silmale, tegid vastased mitu tähtsat korvi puhtalt talendi pealt: “Lõpetuseks saan öelda vaid seda, et sel korral olid Trento pingutused rohkem väärt kui meie pingutused.”

Kuigi Varese poolel oli 19 punktiga resultatiivseim Stanley Okoye, siis kõige kasulikumalt mängisid eesliinimehed Siim-Sander Vene ja Tyler Cain. Korduvalt ka omavahel hästi kombineerides tõi eestlane 14 punkti, eksides vaid ühel pealeviskel, 7 lauapalli ja 3 korvisöötu ning väljakult 6/6 tabanud Cain sai kirja 13 silma, 7 lauapalli ja 3 söötu.

Liigatabelis paikneb Varese (8-13) 16 meeskonna seas 12. kohal. Trento (11-10) on seitsmendal tabelireal.

scroll to top