fbpx
Close

VASTA JA VÕIDA! Mil viisil on Eesti korvpallikoondis läinud olümpiamängude ajalukku?

-Olümpiamängud | Foto: Pixabay

-Olümpiamängud | Foto: Pixabay

Korvpallipodcastis “Möödavise” kaevume sel nädalal TeamShield’i küsimusmängus Eesti korvpalli ajalukku, kuna saatekülalise Oliver Lälliga oli üheks peateemaks Eesti korvpalli 100. juubeliaasta sündmused.

TeamShield’i küsimusmängus läksime aastate taha ja tahtsime teada: Eesti korvpallikoondis on korra pääsenud ka olümpiamängudele ja teinud seal ajalugu. Mis oli see ajalooline moment, mis seoses olümpiamängude korvpalliturniiriga Eesti koondisele kirja läks?

Vastused saab saata meiliaadressile info@korvpall24.ee või Korvpall24.ee Facebooki lehe sõnumitesse.

Auhinnaks on endiselt TeamShield’i poolt kujundatud Korvpall24.ee erilahendusega särk, mille selja peale trükitakse ka võitja poolt soovitud nimi.

Veidi lappama läinud eelmisele küsimusele kogunes lõpuks 6 vastajat, kes kõik põhiküsimuse vastasid õigesti ära. Fortuunaks kehastunud saatekülaline Oliver Läll loosis võitjana välja mehe nimega Andres Aer.

Selleks, et auhind kätte saada, tuleb Andresel pilk peale visata TeamShield.com Facebooki lehele ja hakata seda jälgima. Seejärel peab ühendust võtma PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

Kuula korvpallipodcasti “Möödavise” 20. osa:

scroll to top