Veideman rassis kaotusmängus 40 minutit, Jurkatamme tiim sai hooaja kümnenda võidu

-Rain Veideman | Foto: Stings Mantova Facebook

Nädalavahetusel olid Itaalia esiliigas võistlustules kolm klubi, kus mängivad eestlased. Võidurõõmu sai neist tunda vaid üks.

Rain Veidemani koduklubi Mantova Stings jäi täna õhtul võõral väljakul 77:98 alla Biella meeskonnale.

Ainsana kõik 40 minutit platsil viibinud Veidemani arvele kogunes üheksa punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/3, vabavisked 0/2), kolm lauapalli, meeskonna parimana viis korvisöötu ja neli vaheltlõiget (kahe võistkonna peale parim näitaja). Lisaks tegi ta ka kolm isiklikku viga.

Hooaja kümnenda võidu sai kirja Mikk Jurkatamme tööandja Cento Benedetto XIV, kes täna alistas koduväljakul Ferrara Kleb Basketi 78:72.

Kohtumist pingilt alustanud Jurkatamm teenis mänguaega 16 minutit, mille jooksul viskas ta ühe punkti (kolmesed 0/4, vabavisked 1/2), võttis ühe lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi kolm vaheltlõiget ning sai kirja kaks isiklikku viga.

Eile käis väljakul ka Hugo Erkmaa leivaisa Trapani, kes jäi kodusaalis 69:81 alla Verona Scaligera Basketile.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Erkmaa pääses väljakule vaid kolmeks minutiks, mille jooksul viskas mööda ühe kaugviske ja tegi ühe pallikaotuse.

Centol on nüüd punases alagrupis kirjas 10 võitu ja sama palju kaotusi, mis annab viienda koha. Trapani asub rohelises alagrupis 11 võidu ja 12 kaotusega kaheksandal ning Mantova 10 võidu ja 14 kaotusega 11. kohal.