Vene ja Fuenlabrada tegid suurepärase viimase veerandi ning avasid Hispaanias võiduarve

-Siim-Sander Vene | Foto: Baloncesto Fuenlabrada SAD Facebook

Siim-Sander Vene ja Fuenlabrada avasid Hispaania meistriliigas võiduarve, kui võõrsil peetud kuuendas mänguvoorus pandi kindlalt paika Gipuzkoa numbritega 100:72 (26:20, 17:19, 19:16, 36:17)

29-aastane Vene sekkus mängu pingilt ja jäi 9,5 minutiga nulli peale (kahesed 0/1, kolmesed 0/1). Statistikasse sai eestlane kirja kaks resultatiivset söötu ja kaks isiklikku viga.

Fuenlabrada parimatena tõid Marc Garcia 21 ja Melo Trimble 20 silma. Vastaste resultatiivseim oli 14 punkti visanud Viny Okouo.

Viie kaotuse kõrvale esimese võidu teeninud Eesti koondise kapteni koduklubi järgmine mäng toimub 30. oktoobril, kui kodus võetakse vastu Badalona Joventut (5-2).