fbpx
Close

VIDEO | Kalev/Cramo liider sai enne play-offi algust Unicsiga motivatsioonisüsti

-Arnett Moultrie | Foto: Siim Semiskar

VTB Ühisliiga teatas teisipäeval oma kodulehel, et aprilli kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti BC Kalev/Cramo ameeriklasest suur äär/tsenter Arnett Moultrie. Seejuures oli kolme nominendi hulgas teinegi Cramo pallur, tagamängija Tony Wroten.

Kalev/Cramo võitis aprillis viiest mängust neli, kui langesid sellised Venemaa suurklubid nagu Permi Parma, Peterburi Zeniit, Nižni Novgorod ja Krasnodari Lokomotiiv-Kuban. Eesti esindusklubi kogus põhihooaja lõpetuseks rekordilised 14 võitu ja pääses esmakordselt klubi ajaloos Ühisliigas play-offi, kus kohtutakse juba sel nädalal Kaasani Unicsiga.

Cramo veduriks olnud 28-aastane ja 208 cm pikkune Moultrie oli aprillis Ühisliiga kõige produktiivsem mängija, kui tema keskmine efektiivsustegur oli 23,8. Statistikasse kogunes mehel keskmiselt 20,8 punkti, 6,4 lauapalli ja 1,2 resultatiivset söötu.

“Aprilli MVP auhinna saamine tähendab mulle palju,” sõnas Moultrie liiga kodulehe vahendusel. “See on küll individuaalne auhind, kuid ma poleks seda saavutanud ilma oma meeskonnakaaslaste ja treenerite abita, kes aitasid mul head korvpalli mängida. Kuu MVP auhind on enne play-offi algust heaks motivaatoriks. Tahame seerias Unicsi vastu ära kasutada kõik tekkivad võimalused.”

Kalev/Cramo mängudegraafik on tihe, kui teisipäeval kohtutakse teist päeva järjest Eesti meistrivõistluste poolfinaalide raames Pärnu Sadamaga ning Cramol on hädasti vaja see matš võita, et seeria 3-0 lõpetada ja keskenduda vahepeal Ühisliigale.

3. ja 5. mail ehk reedel ja pühapäeval mängitakse Kaasanis sealse Unicsiga esimesed play-off mängud. Saku Suurhalli sõidab Unics külla 8. mail.

scroll to top