VIDEOD | Üleplatsimeheks kerkinud Martin Paasoja ei suutnud koduklubi päästa

-Martin Paasoja | Foto: Mirjo Koit

Eesti tagamängija Martin Paasoja koduklubi AE Psychiko langes Kreeka korvpalli karikavõistluste kolmandas voorus konkurentsist, kaotades liigatase allpool mängivale AO Pagrati meeskonnale.

Algviisikus alustanud Eesti koondislase heale mängule vaatamata jäi Psychiko kohe esimesel veerandil 9:16 kaotusseisu. Poolajaks vähenes vahe küll neljale punktile, ent kolmanda veerandi järel kärises see taaskord 7 punkti peale. Psychiko ei suutnud viimasel veerandil mängu päästa ja kaotas kohtumise 74:78 (9:16, 28:25, 13:16, 24:21). Kaotusmängus üleplatsimeheks kerkinud Paasoja viskas 22 punkti.

Augustis Kreeka esiliiga klubiga liitunud Paasoja alustab liigahooaega 6. oktoobril, kui võõrustatakse Sten Soku koduklubi Thessaloniki Iraklist.

Mängul tribüünidel viibinud eestlasest korvpallifänn Mirjo Koit saatis Korvpall24.ee portaalile ka mõned eksklusiivsed videokaadrid Paasoja tegemistest: