fbpx
Close

Vigastuse küüsis olnud Mikk Jurkatamm on hakanud intensiivsust taas tõstma

Avatar
-Mikk Jurkatamm | Foto: Bologna Virtus

Meie Itaalias mängivatel noortel korvpalluritel tõsisemalt silma peal hoidvad korvpallifännid on ilmselt märganud, et juba kuu aega pole 17-aastase Mikk Jurkatamme nime olnud näha Bologna Virtuse meeskonna mänguprotokollides.

Viimati U18 sarjas 17. märtsil väljakul käinud eestlasest tagamees rääkis Korvpall24.ee portaalile, et on ravinud jalatraumat ning seetõttu pole saanud mängudes kaasa lüüa: “Põrutasin vasakut jalga ja olen viimased kolm nädalat eemal olnud. Sellel nädalal proovin platsile tagasi saada.”

“Iga kord enne trenni olen saanud taastusravi ning seejärel siirdunud jõusaali, kus teen harjutusi selliste koormustega, mis mul jalale valu ei tee. Hiljuti olen saanud juba ka korvpalliväljakul ilma kontaktita harjutusi tegema hakata ning veidi intensiivsemalt jooksmisega alustanud,” selgitas Jurkatamm vigastuspausi ajal toimunud tegevusi.

Itaalia U18 turniiril on Bologna meeskond võitlemas paljude traumadega ning vahegrupis hoitakse kolmandat kohta. Vahegrupist saab esimene tiim otse finaalturniiril ning teine ja kolmas peavad selle koha eest mängima lisavalikmänge.

Tänavusel hooajal Itaalia kõrgliigaski oma debüüdi teinud Jurkatamme sõnul kuulub Bologna tugevasse vahegruppi ning selle võitmiseks ja finaalturniirile otsepääsme teenimiseks on praegusel hetkel ainus võimalus veel surnud ringi näol, kui kõik eelseisvad mängud lõppevad neile soodsa tulemusega.

scroll to top
Inline
Inline