Viskekindlust näidanud Montegranaro naasis võidureele

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliigas teenis Kaspar Treieri kodumeeskond XL Extralight Montegranaro 70:63 võidu Cento Balturi üle, millega lõpetati kahemänguline kaotusteseeria.

Montegranaro asus kohtumist 20:17 juhtima ja poolajaks oldi 39:35 ees. Kolmandal veerandajal kasvatati eduseisu veelgi kahe silma võrra, kuid viimase neljandiku eel olid võõrustajad siiski mängus. Seejärel tegi Montegranaro aga 8:2 spurdi ning ohtlikult lähedale Baltur enam ei pääsenud.

Kaspar Treier sai mänguaega ligi seitse minutit, kuid punktiarvet ei avanud, eksides ainsal lähiviskel. Tema nimele jäi üks vaheltlõige ja 3 isiklikku viga.

Matteo Palermo kerkis võitjate parimaks 13 punktiga. Valerio Amoroso ja Jeremy Simmons lisasid võrdselt 12 punkti, kellest viimane kogus ka 9 lauapalli. Meeskond näitas tervikuna samuti head visketabavust, kui kaheseid tabati 16/29 ja kolmeseid 10/25. Balturi poolelt tõi James White üleplatsimehena 27 punkti ja 10 lauapalli.

Turniiritabelis asub Montegranaro (7-3) neljandal positsioonil. Baltur (4-6) jätkab 11. kohal.