16 punkti visanud Veideman ja Udine teenisid valusa kaotuse

-Rain Veideman | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli esiliigas teenis Rain Veidamani koduklubi Udine mängu viimastel hetkedel napi, 74:78 kaotuse Termoforgia Jesilt.

Udine oli kohtumise jooksul dikteerivamas rollis, olles võitnud kõik kolm esimest veerandaega. Viimasele neljandikule mindi vastu 62:58 seisult, kuid Jesi meeskond viskas seejärel 20 punkti vastaste 12 vastu ja vormistas viimasel minutil magusa võidu.

Rain Veidemani arvele jäi 27 mänguminuti jooksul 16 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 1/3, kolmesed 4/6). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tema vastu tehti 4 viga. Eestlane tegi negatiivse poole pealt 3 isiklikku viga ja 4 pallikaotust.

Jesi resultatiivseim mängija oli 18 punkti ja 8 lauapaiga Pierpaolo Marini. Udine eest viskas Kyndall Dykes 23 silma.

Udine (14-9) jätkab tabelis 16 meeskonna seas neljandal kohal, Jesi (12-11) tõusis kümnendaks.