21 kaugviset tabanud Craiova teenis lähikonkurendi vastu ülisuure võidu

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli meistriliiga vahegrupis võitis Martin Paasoja koduklubi Craiova kindlalt, 112:59 Timisoara Timba võistkonda.

Craiova viskas juba avaveerandiga 37 punkti ning poolajaks oli nende eduseis 27-punktiline. Kolmanda veerandajaga kasvatati vahet veelgi 15 silma võrra ja külalistele kuulus ka viimane neljandik 29:18. Kaugvisked 21/37 tabanud Craiova sai kokkuvõttes kirja koguni 53-punktilise võidu.

Martin Paasoja viibis väljakul veidi üle 19 minuti ja viskas selle ajaga 10 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 2/2, kolmesed 1/2). Lisaks kogus ta 2 lauapalli, andis 5 korvisöötu, tegi 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Ivan Siriscevic tõi meeskonna parimana 27 punkti, vastaste poolelt vastas Pavle Reljic 17 silmaga.

Kuueliikmelises alumises vahegrupis jagab Craiova (17-12) esikohta Galati Phoenix tiimiga. Timisoara (8-21) on kolmas.