Trentino ei andnud U18 finaalturniiri play-offis Varesele mingit võimalust

-Kaspar Kitsing | Foto: aquilabasket.it

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri play-offi avaringis teenisid Kaspar Kitsing ja Trentino 77:58 võidu Varese Pallacanestro vastu.

Kohtumise esimene veerand kuulus Trentinole 20:7 ning poolajale mindi 16-punktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja lõppedes kasvatati eduseisu kolme silma võrra ja viimane neljandik mängiti 20:20 viiki, mis andis Trentinole kokkuvõttes 19-punktilise võidu.

Algviisikus alustanud Kaspar Kitsing mängis pea 23 minutit ja viskas 5 punkti (vabavisked 2/4, kahesed 0/1, kolmesed 1/4). Lisaks võttis ta 4 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja 3 isiklikku viga. Luca Conti tõi meeskonna parimana 21 punkti, vastaste resultatiivseim oli Nikola Ivanaj 16 silmaga.

Teistes hiljem algavates play-offi avaringi mängudes võtavad Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco mõõtu Venezia Umana Reyeriga ning Mikk Jurkatamm ja Bologna Virtus kohtuvad Lido Di Roma tiimiga.