Rauno Nurger debüteeris Huesca särgis 12 punktiga

Algavast hooajast Hispaania tugevuselt teises liigas ehk LEB Goldis palliv Rauno Nurger aitas oma koduklubi Levitec Huesca kontrollmängul suure 95:68 võiduni Alfinden CB üle.

Avaveerand võideti neljanda liigataseme klubi vastu 18:16, kuid poolajaks jäädi üllatuslikult 35:37 kaotusseisus. Edasi pöörati mäng aga selgelt enda kasuks ja viimasele neljandikule mindi vastu Huesca 70:54 eduseisus. Vahet suurendati järgmisel kümnel minutil veelgi 11 silma võrra, mis andis kokkuvõttes 27-punktilise võidu.

Eestlasest keskmängija Rauno Nurger kuulus võistkonna resultatiivseimate sekka, visates oma esimeses mängus Huesca eest 12 punkti. Tyler Haws oli tiimi parim 21 punktiga, Stojan Gjuroski lisas 16 ja Lukas Aukstikalnis 15 silma. Vastaste poolelt viskas Pablo Gracia 18 punkti.

Järgmise kontrollkohtumise peab Huesca Prantsusmaa tugevuselt kolmandas liigas tegutseva L’Union Lourdes-Tarbes Pyrenees Basket nimelise meeskonna vastu.