fbpx
Close

Aita Henri Drell Saksamaa esiliiga hooaja noormängijaks!

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

-Henri Drell | Foto: SK Fotoart Kilian Schmitt

Saksamaa esiliiga valib fännide abiga lõppenud hooaja parimaid. Aasta noormängija tiitlile kandideerib teiste seas ka Eesti koondise viskav tagamängija Henri Drell.

Eelmisel kuul 19-aastaseks saanud Drell esindas lõppenud hooajal Saksamaa esiliigas ehk ProA-s viimaseks jäänud Baunach Young Pikesi, kus ta tegi kaasa 29 kohtumist ning kogus neis keskmiselt 28,8 minutiga 13,1 punkti, 3,9 lauapalli, 1,6 resultatiivset söötu ja 1,2 vaheltlõiget.

20. juunil toimuvaks NBA draftiks valmistuv Drell tegi tänavu ka oma Saksamaa kõrgliiga debüüdi Bambergi Brose eest ja aitas klubi noormängijatest koosneva TSV Tröster Breitengüssbachi U19 vanuseklassi meistrivõistlustel hõbemedaliteni. Samuti tegi ta oma debüüdi Eesti rahvuskoondises.

Lisaks eestlasele kandideerivad hooaja parima noormängija tiitlile Jannes Hundt (Artland Dragons), Justus Hollatz (Hamburg Towers), Joel-Sadu Aminu (Hagen Phoenix), Nils Hassfurther (Nürnberg Falcons BC) ja Jonas Richter (Chemnitz Niners).

Hääleta SIIN!

One Comment

  1. kas tõesti need ajakirjanikud on nii krdi lolid. palun ärge andke oma häält. las sakslased ise valivad keda nad tahavad. krdi idioodikari.

Comments are closed.

One Comment
scroll to top