Alar Varrak ja Dzukija kaotasid olulise mängu lähikonkurendi vastu

-Alar Varrak | Foto: Siim Semiskar

Leedu korvpall meistriliigas pidi Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija võõrsil vastu võtma 78:87 kaotuse Kedainiai Nevežiselt. Enne seda kohtumist olid mõlemad võistkonnad tabelis ühel pulgal üheksa võidu ja 22 kaotusega.

Kodumeeskonnale kuulus avaveerand 19:15, aga poolajaks oli Dzukija kahe silmaga peal. Kolmanda veerandajaga pääses Nevežis nelja punktiga ette ja kasvatas seda ka viimasel kümnel minutil viie võrra.

Võitjatele tõi 20 punkti Aleksandr Zahharov, 14 silma lisas Lester Fezell Medford JR, jagades ka 8 korvisöötu. Dzukija parim oli Nikolaos Stylianou 16 punktiga. Mindaugas Sušinskase arvele jäi 14 punkti, Charles Lawrence Callison viskas 11 silma.

Liigatabelis jätkab Nevežis (10-22) kaheksandal kohal, Dzukija (9-23) jääb ühe võidu kaugusele.