Tanel Kurbas ja Levice on võidu kaugusel finaalist

-Tanel Kurbas | Foto: Lukáš Droppan

Slovakkia korvpalli kõrgliigas alistas Tanel Kurbase koduklubi Levice võõrsil kindlalt, 86:57 Komarno Riekeri ja asus seeriat 3:1 juhtima.

Esimene veerandaeg kulges tasavägiselt, mille Levice siiski 17:14 võitis. Poolajaks suudeti aga vahe kasvatada koguni 22 puntki peale ning kolmanda veerandaja lõppedes juhiti 65:33. Võõrustajatele kuulus viimane neljandik 24:21.

Tanel Kurbas teenis mänguaega ligi 23 minutit ja viskas 8 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 2/2, kolmesed 0/1). Tema arvele jäi veel 5 lauapalli, üks korvisööt, 2 vaheltlõiget, üks pallikaotus ja üks isiklik viga. Meeskonna resultatiivseim oli Milan Žiak 14 punktiga. Vastasele tõi 10 silma Vuk Djordjevic.

Levice võib pääsu finaali tagada juba 21. aprillil, kui suudetakse ka seeria neljas võit teenida.