Avapoolaja kaotanud Hamburg võitis 30 punktiga, Kotsar oli lähedal kaksikduublile

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: MSSP

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers sai Saksamaa kõrgliigas kirja järjekordse võidu, kui võõrsil alistati 93:63 Bonni Telekom Baskets.

Kohtumise alguses pallikaotustega hädas olnud Hamburg kaotas avaveerandi 23:28 ning poolaja 35:39. Teise poolaja alguses tegid aga külalised kahe minutiga 8:0 spurdi, minnes esimest korda kohtumise jooksul juhtima. Kolmanda veerandaja lõpuks oldi ees juba 65:54.

Algkoosseisus alustanud Kotsar teenis mänguaega ligi 24 minutit, viskas 12 punkti (kahesed 4/5, vabavisked 4/4), võttis mängu parimana kaheksa lauapalli, jagas kolm resultatiivset söötu ja tegi sama palju vaheltlõikeid. Lisaks patustas eestlane ühe pallikaotusega ning tegi neli isiklikku viga.

Üleplatsimeheks kerkis Hamburgi ameeriklasest tagamängija Kameron Taylor, kes viskas 21 punkti.

Hamburgi meeskond on nüüd võitnud kõik senised kolm kohtumist ning jagab koos tiitlikaitsja Berliini Alba, Müncheni Bayerni ja Ulmi korvpalliklubiga kuue punktiga esikohta. Bonn on nelja mängu järel endiselt võiduta.