Avaveerandi ehmatuse üle elanud Sassari teenis hooaja seitsmenda võidu

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli kõrgliigas võõrustas Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo pühapäeval Brescia Germani võistkond, kellest saadi vaatamata kehvale esimesele veerandajal 100:87 (15:31, 26:14, 30:24, 29:18) jagu.

Brescia oli kahepunktivisetel 69,7% – 51,2% parem ja samuti vabavisetel 95,2% – 80,0%. Kolmepunktiviskeid tabas Sassari paremini 52,2% – 25,9%. Lauavõitluse võitis Sassari 35:30 (ründelaud 9:4). Korvisööte andis Brescia rohkem 25:21 ja vaheltlõikeid tehti ka rohkem 10:8. Pallikaotuseid kogunes mõlemal meeskonnal 16.

Kaspar Treier sai mänguaega 8 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Lisaks sai ta kätte ühe lauapalli, tegi 2 pallikaotust ja ühe isikliku vea. Marco Spissu tõi meeskonna parimana 23 punkti. Miro Bilan tegi kaksikduubli 19 punkti ja 13 lauapalliga, Eimantas Bendzius sai kirja 18 punkti ja 6 lauapalli ning Jason Burnell ja Stefano Gentile järgnesid vastavalt 13 ja 11 punktiga.

Vastaste poolelt viskasid David Moss ja T.J. Cline võrdselt 16 punkti. Christian Burns lisas 15 silma ja võttis 7 lauapalli, Kenny Chery kogus 11 ja Giordano Bortolani 10 punkti.

Turniiritabelis hoiab Sassari seitsme võidu ja viie kaotusega neljandat kohta. Vastupidise võitude-kaotuste saldoga Brescia on kümnes.

Järgmise mängu peab Sassari ära 3. jaanuaril, kui võõrsil ollakse vastamisi Reggio Emiliaga.