Kotsar näitas 100%-list visketabavust, kuid Hamburg sai üllatuskaotuse

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: MSSP

Maik-Kalev Kotsari tööandja Hamburgi Towers sai Saksamaa meistrivõistlustel üllatuskaotuse, kui kodusaalis jäädi tulemusega 75:95 alla liiga uustulnukale Chemnitzi Ninersile.

Tasavägise esimese veerandi lõpus tagaajaja rolli jäänud Hamburg jõudis teisel neljandikul 33:33 viigini, kuid Chemnitz pani poolajale punkti 12:0 spurdiga. Poolaja koguni 33:45 kaotanud võõrustajad enam mängu tagasi tulla ei suutnud. Kolmas veerand kaotati 19:22 ning neljas 23:28. Lauavõitluses jäid väljakuperemehed alla 19:31.

Sel nädalal oma 24. sünnipäeva tähistanud Kotsar alustas tavapäraselt algviisikus ning sai mänguaega 27 minutit ja 40 sekundit, mille jooksul viskas sajaprotsendilise tabavuse juures 12 punkti (kahesed 3/3, vabavisked 6/6). Lisaks võttis ta kaks lauapalli, tegi ühe vaheltlõike ja sai kirja ühe isikliku vea.

Eestlasest rohkem punkte viskas Hamburgi poolel vaid T.J. Shorts, kelle arvele kogunes 19 silma. Võitjate resultatiivseim oli 18 punkti visanud Wes Clark.

Hamburgil on nüüd kirjas kuus võitu ja kaks kaotust, Chemnitzil aga kaks võitu ja seitse kaotust. Liigatabelis jagab Hamburgi Towers 12 punktiga neljandat kuni kuuendat kohta koos Müncheni Bayerni ja tiitlikaitsja Berliini Albaga, kes on mõlemad pidanud ühe mängu vähem. Järgmisena kohtub Hamburg teisipäeval võõrsil tabeliliidri Ludwigsburgiga, kes on kogunud üheksa mänguga 16 punkti.