Baskonia duubel lõpetas hooaja võidukalt, Raiestelt taas kahekohaline arv punkte

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Hispaania tugevuselt kolmandas liigas lõpetas Sander Raieste koduklubi Baskonia duubelmeeskond hooaja võidukalt, alistades koduväljakul Albacete Basketi 70:65.

Avaveerand lõppes 17:17 viigiga, kuid poolajale läks Baskonia 29:34 kaotusseisus. Kolmanda veerandaja lõpuks oli seis taas viigis – 52:52 – ning viimane neljandik kuulus võõrustajatele 18:13.

Algviisikus alustanud Raieste sai võitjate rivistuses enim mänguaega – 34 minutit ja 23 sekundit – ning kogus 10 punkti (kahesed 5/8, kolmesed 0/5), 6 lauapalli ja ühe vaheltlõike. Negatiivse poole pealt tegi 20-aastane ääremängija ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea. Ühtlasi oli tegu viienda järjestikuse mänguga, kus Raieste on jõudnud kahekohalise punktisummani.

Baskonia resultatiivseimaks kerkis lätlane Arturs Kurucs, kelle arvele kogunes 14 punkti. Vaid seitsme mehega mänginud Albacete poolel viskas dominikaanlane Eddy Polanco 20 punkti.

Lõppenud hooajal tegi Raieste Baskonia duubli ridades kaasa 33 kohtumises ning kogus keskmiselt 28,2 minutiga 11 punkti, 5,1 lauapalli ja 2,3 resultatiivset söötu.

Baskonia duubelmeeskond sai tugevuselt kolmanda liiga ehk LEB Plata alumises grupis 13 võidu ja üheksa kaotusega kuuenda koha. Kogu hooaja saldoks jäi 15 võitu ja 19 kaotust.