fbpx
Close

Eesti 3×3 koondis võitis hooaja koduse avaetapi; Rait-Riivo Laane: nüansid vajavad veel kõvasti lihvimist

Avatar
-Eesti 3×3 koondis | Foto: Siim Semiskar

Koduse 3×3 korvpalli hooaja avaetapil tuulises Tallinnas teenis Šnelli staadionil eliitsarjas võidu Eesti koondis koosseisus Jaan Puidet, Rauno Nurger, Rait-Riivo Laane ja Karl Johan Lips. Laane sõnul oli enne turniiri koos vaid mõned trennid teha saanud tiimi esitus veel väga rabe.

Vaid viie World Tour kategooria meeskonna hulgas kõik viis kohtumist võitnud Team Estonia alistas finaalis skooriga 21:14 nimekatest endistest ja praegustest kõrgliigameestest koostatud Treimixi (Heigo Erm, Eric Schmalz, Märt Rosenthal ja Tom Kaldre), keda 19:10 võideti ka esimeses alagrupikohtumises.

Kolmanda koha teenis Scanweld (Marcus Neiland, Conrad Sengbusch, Georg Allemann ja Ralf Küttis), kus koosseisus samuti mõningaid noorema generatsiooni kõrgliigamehi.

“Keeruline oli. Vähe teistsugune mäng ja intensiivsus on kõva. Praegu tuleb endaga tööd teha, et vastu pidada. Asi on nii palju professionaalseks läinud, et 3×3 korvpalli nüansid vajavad meil veel kõvasti lihvimist. Õnneks on natukene aega veel,” kommenteeris Laane Korvpall24.ee portaalile pärast medalite kaela saamist.

“Eks meil midagi ikka toimis, aga oleme vaid kaks trenni teinud ja mingeid asju oleme juba vaadanud. Eks me ju üksteist tunneme ka ja suudame teineteise tegemisi lugeda, et midagi juba tekiks,” lisas lõppenud hooajal Rumeenia kõrgliigas pallinud 28-aastane tagamees.

Kokku osales etapil erinevates võistlusklassides ca 70 tiimi. Kõikide sarjade võitjaid ja tulemusi saab vaadata SIIT.

scroll to top
Inline
Inline