fbpx
Close

Eesti 3×3 korvpalli juhtfiguur asus tööle Eesti Korvpalliliitu

Avatar
-Reigo Kimmel | Foto: EKL

Alates teisipäevast asus Eesti Korvpalliliidu 3×3 korvpalli valdkonna juhina tööle pikaaegne 3×3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste korraldaja Reigo Kimmel. 37-aastane Kimmel on suvist 3×3 tänavakorvpallisarja korraldanud kolmandiku oma elust ehk pea 13 aastat.

Kimmeli sõnul on tal üks suur eesmärk Eesti Korvpalliliidus – viia Eesti 3×3 korvpall 2020. aasta Tokyo olümpiamängudele. Eesmärgil on mitmed alameesmärgid, millest olulisemateks on Eesti 3×3 korvpalli jõudmine 3×3 tiitlivõistlustele ning nendel edukas esinemine.

Selleks aastaks on mitmed eesmärgid juba täidetud, kuna Eesti on pääsenud nii FIBA 3×3 korvpalli maailmameistrivõistlustele ning üleeile tuli ka kinnitus, et Eesti U18 3×3 koondised pääsesid oktoobris Buenos Aireses toimuvatele Noorte Olümpiamängudele. Lisaks alustab Eesti nii meeste, naiste kui ka U18 poiste koondis sel suvel mänge FIBA 3×3 Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiridel.

“Minu roll on teha Eesti 3×3 koondiste tiitlivõistlustele jõudmine võimalikuks ning võimaldada koondistel selleks piisavalt ette valmistada. Võistlustel edukas esinemine on eelkõige mängijate ja Eesti 3×3 koondise peatreeneri Siim Raudla vastutada,” rääkis Kimmel, kelle sõnul sõltub tiitlivõistlustele pääsemine eelkõige Eestis toimuvatest 3×3 turniiridest ning nendelt saadavatest FIBA 3×3 ränkingupunktidest.

Oma esimese ülesandena soovib Kimmel moodustada 3×3 korvpalli korraldajate ning huviliste e-maili listi 3×3@basket.ee.

Selleks, et 3×3 korvpalliga kursis olla, kutsub Kimmel üles listiga liituma, saates selleks sooviavalduse meiliaadressile reigo@basket.ee.

scroll to top
Inline
Inline