fbpx
Close

Eesti kohtunikud sõidavad vilistama 3×3 korvpalli tippturniire

-Rauno Peerandi | Foto: Siim Semiskar

-Rauno Peerandi | Foto: Siim Semiskar

3×3 korvpalli hooaeg on Eestis täistuuridel käima minemas, kui laupäeval pannakse pall mängu Rakvere turniiril ning pühapäeval on toimumas kõrgetasemeline Viimsi turniir, kus testivad vormi ka Eesti MM-koondis ja Euroopa mängudele sõitev esindus.

Sarnaselt mängijatega on tegevuses loomulikult meie kohtunikud, kellest rahvusvahelisel 3×3 tasemel löövad kaasa Alex Talisainen ja Rauno Peerandi.

Talisainen alustab välisturniiridega 15.-16. juunil Moskvas, kui vilistab U23 vanuseklassi FIBA 3×3 Rahvuste liiga Aasia/Euroopa konverentsi mänge. Seejärel ootab meest ees 29.-30. juunil Riias toimuv EM-kvalifikatsiooniturniir ning 26.-27. juuli kostab Talisaineni vile Ukrainas Lvivis taas U23 vanuseklassi Rahvuste liiga turniiril, seekord Kesk- ja Ida-Euroopa konverentsi mängudel.

Rauno Peerandi mõistab esmalt 29.-30. juunil õigust Ukrainas Kiievis, kus toimub Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniir ning seejärel 3.-4. juulil vilistab ta Kaunase külje all toimuval Raudondvarise challenger turniiril, kus osalemisest teada andnud mitmed Euroopa tipptiimid.

scroll to top