Eestlaste duellis Kreekas tõmbasid pikima kõrre Sten-Timmu Sokk ja Iraklis

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Iraklis BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas peeti neljapäeval ära üks kohtumine, milles olid vastamisi eestlaste Sten-Timmu Soku ja Rait-Riivo Laane kodumeeskonnad Thessaloniki Iraklis ja Kosi Ippokratis. Kindla 80:51 võidu teenis Iraklis.

Ippokratis asus avaveerandil 15:11 juhtima ja poolajaks oli eduseis 30:29. Tugeva kolmanda veerandaja teinud Iraklis läks viimaseks neljandikuks 52:42 ette ja kodupubliku ees visati järgmise kümne minutiga 28 silma Ippokratise üheksa vastu, mis andis kokkuvõttes 29-punktilise võidu.

Sten-Timmu Sokk viskas 27 mänguminutiga Iraklise eest 2 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 0/3, kolmesed 0/3). Veel võttis ta 2 lauapalli, andis 7 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget ja 3 isiklikku viga. Kostas Kakaroudis oli tiimi parim 23 punktiga.

Rait-Riivo Laane tõi Ippokratise kasuks samuti ligi 27 mänguminuti jooksul 9 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/2, kolmesed 2/4). Lisaks võttis ta ühe lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Ioannis Chatzinikolas oli omade resultatiivseim 13 punktiga.

Iraklis (22-5) hoiab turniiritabelis teist kohta, Ippokratis (14-13) on kuues.