fbpx
Close

Egert Haller tõmbab taas selga Valga-Valka meeskonna särgi ja loodab klubi raskes seisus aidata

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

Esmaspäeva hilisõhtul tuli BC Valg-Valka/Maks&Mooritsa sotsiaalmeedia vahendusel uudis, et “kadunud poeg” Egert Haller on tagasi piirilinna klubis.

Haller sai tänavuse hooaja alguses Eesti-Läti korvpalliliigas Valga-Valka tiimi esindada kolm kohtumist, kui kutsuti Hispaania tugevuselt kolmanda liiga klubisse CB L’Hospitalet. Lühike karjäär CB L’Hospitalet klubis jäi 23-aastasel mehel erinevatel põhjustel vaid 15 mängu pikkuseks.

Korvpall24.ee portaal sai tagamängijaga esmaspäeval ka kontakti ning mees kinnitas oma Valga-Valka tiimi siirdumist. “Päev-kaks tagasi leppisime suuliselt kokku ja täna (esmaspäeval – toim.) jõudsin siia ja tegin meeskonnaga esimese trenni,” rääkis mullu Valga-Valkas ennast pildile mänginud Haller.

“Oli ka üks teine Eesti klubi, kes näitas rohkem huvi üles, kuid selleks hetkeks, kui minuga ühendust võeti, oli mul Valgaga suusõnaliselt juba kokkulepe tehtud,” avaldas Haller.

Valga-Valka on pärast Halleri lahkumist Hispaaniasse läbi teinud mitmeid muudatusi, kui vahetatud on peatreenerit ja vangerdatud on võõrmängijatega. Tagamees ise avaldas ühe trenni kogemuse pealt, et tiim on muutunud küll ning tema hinnangul paremuse poole.

Haller kinnitas lõpetuseks, et on asjade arenguga väga rahul: “Olgugi, et klubil on raske seis, loodan, et suudan neid aidata ja koos suudame hooaja teises pooles head mängu näidata.” Valga-Valka on seni suutnud 17-st mängust võita vaid 4 ning sellega edestatakse vaid kahte Läti tiimi – nendega sama palju võite kogunud BK Liepajat ja seni veel võiduta jätkavat Jekabpilsi.

Kui klubi saab teisipäeval kõik paberiasjad korda, siis saab Haller taas Valga-Valka eest väljakule joosta juba kolmapäeval kodupubliku ees, kui võõrustatakse Valmiera Glass VIA meeskonda.

scroll to top