Erkmaa ja Miti koduklubide kaotusteseeriad said jätku, Koršunov aitas Livorno võidule

-Kirill Koršunov | Foto: Daniele Lenzi

Itaalia tugevuselt kolmandas liigas mängivate Hugo Erkmaa ja Arnold Miti koduklubid pidid pühapäeval vastu võtma kaotused, astme võrra madalamal palliva Kirill Koršunovi tööandja sai aga kirja võidu.

Hugo Erkmaa koduklubi Napoli Basket jäi võõrsil 60:63 (9:22, 20:20, 17:14, 14:7) alla Calabria Viola Reggiole. Calabriale kindlustasid võidu alles viimase minuti vabavisked.

Erkmaa alustas algviisikus ning mängis 19 minutit, mille jooksul viskas ta 3 punkti (kolmesed 1/5), võttis 4 lauapalli, jagas kaaslastele 3 resultatiivset söötu ja tegi ühe isikliku vea.

Nüüd juba neli kohtumist võiduta püsinud Napoli jätkab Serie B D-alagrupis kaheksandal ehk viimasel play-offi viival kohal, olles kogunud 16 võitu ja 12 kaotust. Põhiturniiri lõpuni on jäänud veel kaks vooru.

Arnold Mitt ja Civitanova Marche Virtus kaotasid koduväljakul Senigalliale 74:82 (26:27, 14:23, 14:19, 20:13).

Mitt pääses väljakule vaid 3 minutiks, mille jooksul viskas ta mööda kaks kahepunktiviset ning tegi ühe pallikaotuse ja ühe isikliku vea.

Juba viienda järjestikuse kaotuse saanud Civitanova Marchel on nüüd kirjas 11 võitu ja 15 kaotust, millega jätkatakse Serie B C-alagrupis kümnendal kohal. Ka Civitanova Marchel on jäänud pidada veel kaks kohtumist.

Kirill Koršunovi kodumeeskond Livorno Don Bosco alistas koduväljakul Firenze Olimpia Legnaia 73:55 (24:20, 14:12, 16:12, 19:11).

Algviisikus alustanud Koršunovi arvele kogunes ligi 17 mänguminutiga 7 punkti (kahesed 2/7, kolmesed 1/1), 2 lauapalli, üks resultatiivne sööt, üks pallikaotus ja 4 isiklikku viga.

Livorno hoiab voor enne põhiturniiri lõppu Serie C Toscana regioonis 11 võidu ja 14 kaotusega jätkuvalt üheksandat kohta.