fbpx
Close

Esimese kontrollmängu pidav Valga-Valka pole komplekteerimist veel lõpetanud

-Marko Zarkovics | Foto: Siim Semiskar

-Marko Zarkovics | Foto: Siim Semiskar

Piirilinna meeskonna BC Valga-Valka/Maks&Mooritsa ridadesse kuulub praeguse seisuga 11 mängijat, kuid enne uut hooaega, mis saab alguse 27. septembril, loodetakse veel paar täiendust juurde hankida.

Klubis on eestlastest kirjas Timo Eichfuss, Rain Raadik, Rauno Meerits ja Valga kohalik noormees Kris Hermann. lätlastest teevad kaasa Rodrigo Bumeisters, Emils Kruminš, Ricards Daniels Vanags ja Davids Denafs ning liitunud on ka kolm kaugemalt pärit meest: 208 cm pikkune ameeriklane Mike Best, 211 cm pikkune venelane Filipp Gafurov ja Serbiast pärit tagamängija Branko Jereminov.

“Kõik meeskonnad on ennast kõvasti uuendanud, olukord on täiesi uus ning seoses Rakvere tulekuga on Eesti mängijaid vähem. Soov oli saada rohkem eestlasi, aga paraku pole kedagi võtta. Praegu käivad läbirääkimised veel ühe serblase ja venelasega,” kinnitas Valga-Valkat mänedžmendi poolelt aitav ja SA Valga Sport juhataja Meelis Kattai Lõuna-Eesti Postimehele, et komplekteerimine jätkub.

Kolmapäeval, kell 18.00 peab Valga-Valka koduplatsil esimese hooaja-eelse kontrollmängu Eesti-Läti ühisliiga kaardil nende jaoks kõige lähemal asuva Valmiera Glass VIA meeskonna vastu. “Meie nõrkus hooaja alguses ongi, et on palju uusi mängijaid, kes pole kunagi koos mänginud. Nad peavad õppima, kuidas koos töötada ja üksteise tugevusi kasutada. Asi läheb iga päevaga paremaks,” sõnas serblasest peatreener, mullu Jekabpilsi juhendanud Marko Zarkovic.

scroll to top