fbpx
Close

Fantaasia Fredil ei õnnestunud seitsmendas voorus võidulainele jõuda

-Kevin Durant | Foto: AP/Scanpix

-Kevin Durant | Foto: AP/Scanpix

Seitse nädalat fantaasiamaailmas on kiirelt möödunud ning kalendrisse vaadates on pool Fredi liiga põhihooajast peagi selja taga. Kuigi Korvpall24.ee meeskonna senine käekäik pole olnud kiiduväärt, on Fred saanud hulgaliselt kogemusi ning kinnitust, et on sattunud tõsiste mänedžeride auväärsesse seltskonda. Nüüd jääb ainult loota, et Fred suudab ülejäänud 12 vooru jooksul tõestada ka enda kuulumist fantaasiakossu paremikku ehk murda märtsis algavateks play-offideks 16 edukama tiimi hulka.

Möödunud mänguvoorus hellitas Fred mõningaid võidulootusi, kuna vastu tuli tabeli viimasel real asuv Narva Brigaad. Kuigi mänge kogunes Korvpall24.ee meeskonnal nädalaga rohkem (40:35), olid vastase mängumehed efektiivsemad ning võitsid seeria 6-3. Narva Brigaad tegi erilise hüppe tabatud kolmestes (60 vs 6. voorus visatud 38), kus peamist rolli mängis talveunest ärganud Eric Gordon (21/45). Hooaja nõrgima tulemuse saavutas Fredi tiim blokeeritud visete osas, kui 40 mängu peale saadi kirja vaid 7 kulpi. Väikese lohutusena tuli kategooria võit vabavisetes, kus mõlemad satsid said kirja 67,5%-lise tabavuse ning võitja otsustas sajandike mäng.

Üsna aktiivselt vabaagentide turul kaubelnud Fred tõi meeskonda uustulnuka Elie Okobo (Phoenix Suns), Damyean Dotsoni (New York Knicks) ning otsustas teise võimaluse anda nädal varem lahti lastud Derrick White`le. Sõnastades ümber eelmise artikli mõttetera – kui juba Gregg Popovich mehele teise võimaluse annab, siis kes on Fred, et ta selles kahelda võiks. Rõõmustav uudis on kindlasti laupäevane Lauri Markkaneni debüüt, mis annab Fredile järgnevateks perioodideks ühe lisakäigu juurde. Esmaspäeval tehti Korvpall24.ee-le ka vahetuspakkumine, kus huviobjektiks on just soomlaste au ja uhkus. Fred otsustas pakkumise tagasi lükata, et saada Markkaneni potensiaalist tema teisel profihooajal vahetult osa.

Viienda paigutusega Trust the Process suutis seitsmendas voorus seda, mida eelnevalt polnud keegi suutnud – trumbata üle tabeli liider. Esimeses kuues voorus 6 kuni 8 kategooriavõitu tunnistanud The Trumps jäi sel korral alla 4-5, kuid säilitas siiski liidrikoha. Üldiselt oli tegu üsna võrdse vooruga, kus 7 vastasseisu 10-st lõppesid tulemusega 5-4.

Nädalaga 2 punkti loovutanud Korvpall24.ee meeskond asub roto-formaadis kindlalt viimasel real, vahe eelviimasega on kasvanud 23,5 punktile. Senisel trumpalal, pallikaotustes, ebaõnnestunud nädala teinud Fredi tiim langes nimetatud kategoorias hooaja arvestuses kuuendaks.

Üldises paremusjärjestuses lõppenud nädal suuri muudatusi ei toonud – kuus esimest jätkavad endistel positsioonidel. Pisut on langenud Nuia Hundid, kes jäi viimati 2-7 alla SK Socratesele ning jätkab 11. kohal (eelmisel nädalal 7.). Korvpall24.ee 18. koht jäi püsima, play-offi kohast lahutamas 2,5 võidupunkti.

Viimase nelja mänguga 33 punkti (visked väljakult 56%, vabavisked 92%), 14,8 lauapalli, 4,5 söötu ja 2,8 blokki kogunud Anthony Davis on TOP20 edetabeli värske liider. Teisena jätkab Marc Gasol ning esikolmiku lõpetab eelmisel nädalal tabeli tipus olnud Paul George. Tubli tõusu on teinud James Harden, vahetades 13. koha 4. positsiooni vastu. Erilises hoos oli aga Kevin Durant (6.), kes möödunud nädalal peetud kolmes kohtumises viskas 42,7 punkti (visked väljakult 52%, vabavisked 97%), noppis 7,7 lauapalli ning jagas 7,3 söötu. Fredi meeskonna parimatena asetsevad Ben Simmons 32., Jamal Murray 63. ja Evan Fournier 79. kohal.

Kaheksandas mänguvoorus kohtub Korvpall24.ee 10. paigutusega Emel Jobiidi nimelise meeskonnaga, kes viimati jäi napilt 4-5 alla Tartu Kavaleridele (2.). Tiimi veavad Toronto Raptorsi uus liider Kawhi Leonard (25.), Al Horford (59.), Devin Booker (61.) ja Hassan Whiteside (62.). Eelmise vooru tulemusi kõrvutades avaneb üsna hirmuäratav pilt, sest Fred oleks saanud korraliku 0-9 sauna. Kas Markkanen suudab Korvpall24.ee tiimi alanud voorus tõhusalt aidata, näitavad juba järgmised seitse mängupäeva.


Fantaasia Fred on Korvpall24.ee toimetuse poolt loodud tegelane, kes osaleb NBA fantaasiakorvpalli liigas ning kajastab iganädalaselt enda meeskonna käekäiku. Eesmärgiks on tuua fantaasiakorvpalli maailm portaali lugejaile lähemale ning juhtida hooaja käigus tähelepanu olulistele nüanssidele. Rubriiki lähemalt tutvustava loo leiab siit.

scroll to top