GBA ning Jaakson ei saanud Nymburkile vastu ja mängivad pronksile

-Mark-Andreas Jaakson | Foto: Siim Semiskar

Tšehhi U19 liiga poolfinaalis pidi Mark-Andreas Jaaksoni koduklubi GBA (Get Better Academy) võtma Nymburkilt vastu 64:79 kaotuse ja seega finaali ei pääsetud.

Nymburk oli avaveerandil 22:13 parem ja poolajaks oli GBA 27:33 kaotusseisus. Viimasele neljandikule mindi vastu Nymburki 52:44 juhtimisel ning GBA vahet enam vähendada ei suutnud, teenides kokkuvõttes 15-punktilise kaotuse.

Mark-Andreas Jaakson mängis ligi 21 minutit, mille jooksul viskas 6 punkti (vabavisked 0/1, kahesed 3/3, kolmesed 0/1). Lisaks võttis ta 7 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kahel korral palli ja sooritas 4 isiklikku viga. Meeskonna parim oli David Javorsky 21 punktiga. Võitjatele tõi 22 silma Filip Novotny.

6. mail toimuvas pronksimängus minnakse vastamisi Prostejovi Orli võistkonnaga.