Tasavägise mängu kaotanud Udine jaoks kaheksandikfinaal jätkub

-Rain Veideman | Foto: Udine Facebook

Itaalia korvpalli teise liiga kaheksandikfinaalis pidi Rain Veidemani kodumeeskond Udine võtma võõrsil vastu 74:80 kaotuse Tortonalt. Udine juhtis kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 ning edu korral oleksid nad poolfinaali pääsenud.

Võõrustajad võitsid esimese veerandaja 15:11 ja poolajaks oldi üheksa silmaga ees. Udine vähendas kolmanda veerandajaga kaotusseisu kuuele punktile, aga viimane neljandik jäi 26:26 viiki ning seega ei õnnestunud kohtumist enda kasuks ikkagi kallutada.

Rain Veideman Udine koosseisu ei kuulunud. Kyndall Dykes oli tiimi parim 18 punktiga. Võrdselt 12 punkti lisasid Franko Bushati, Mauro Pinton ja Troy Caupain. Võitjate parimatena viskasid 19 silma Mirza Alibegovic ja Luca Garri. Võimsa kaksikduubli tegi Paulius Sorokas, kes tõi 14 punkti ja kogus 17 lauapalli.