fbpx
Close

Hooaega Eesti esiliigas alustanud Hugo Erkmaa siirdub tagasi Itaaliasse

Avatar
-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Tänavust hooaega Eesti esiliigas KA Tallinna Kalev/TSK meeskonnas alustanud tagamängija Hugo Erkmaa siirdub tagasi Itaaliasse, kui naaseb tugevuselt kolmandale liigatasemele ehk Serie B-sse. Eestlase liitumisest andis neljapäeva õhtul läbi sotsiaalmeedia teada Avellino 1948 S.S. Felice Scandone meeskond.

20-aastane ja 194 cm pikkune Erkmaa jõudis Saku I liigas kaasa teha kaks kohtumist ning sai keskmiselt 27,5 minutiga kirja 7 punkti, 3 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 2,5 vaheltlõiget.

Ka kaks eelmist hooaega pallis Erkmaa Serie B tasemel, kui tunamullu esindas Firenze tiimi ja eelmisel hooajal Napoli Ge.Vi. Basketit. Eelmise hooaja keskmised näitajad olid noormehel 15 minutiga 3,8 punkti, 2 lauapalli ja 1,2 korvisöötu.

Avellino meeskond on hetkel viie vooruga kogunud D-grupis ühe võidu ja liigatabelis ollakse 16 meeskonna hulgas jagamas 14.-16. kohta.

2 Comments

  1. Olen poissi (või mis poiss – 20 a mees!) näinud mängimas esiliigas ja pean kurvastusega tunnistama, et isegi eesti kõrgemasse liigasse tal asja pole. Aga hea kui keegi kuskil sellist perspektiivitut mängijat oma meeskonnas tahab näha. Loodame et ei saadeta tagasi juba eesti kolmandasse liigasse.

  2. liigutused ja olek on täiesti korvpalluri moodi, aga vise suht olematu. sinna lisada veel überego ja noh…sinna ta läheb. lootus sureb muidugi viimasena ja ehk saab veel kõrgemal tasemel asja.

Comments are closed.

2 Comments
scroll to top
Inline
Inline