Hugo Erkmaa ja Firenze alustasid poolfinaali 35-punktilise võiduga

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B alagrupi B poolfinaalis teenis Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze kindla 98:63 võidu Borgosesia üle ja asuti nii kolme võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima.

Firenze pääses avaveerandi lõppedes 27:20 ette ja koos teise veerandaja 22:9 võiduga siirduti poolajale 20-punktilises eduseisus. Viimasele neljandikule mindi vastu juba 73:47 seisuga ning kokkuvõttes oldi vastasest 35 punktiga üle.

Hugo Erkmaa sai mänguaega ligi 8,5 minutit ja viskas 2 punkti (vabavisked 0/1, kahesed 1/1). Tema arvele jäi veel üks lauapall, vaheltlõige, pallikaotus ja isiklik viga. Meeskonna parimana tõi Jacopo Lucarelli 20 silma. Borgosesia parim oli Mattia Magrini 24 punktiga.