Montegranaro kaotas neljanda veerandaja 26 punktiga ja ka veerandfinaali avamängu

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia korvpalli esiliiga veerandfinaalis pidid Kaspar Treier ja Montegranaro võõrsil vastu võtma 74:105 kaotuse Trieste võistkonnalt. Kolme võiduni peetavas seerias ollakse nüüd 0:1 taga.

Montegranaro asus kohtumist 27:20 juhtima, aga poolajaks jäädi viie punktiga kaotusseisu. Kolmas veerandaeg möödus tasavägiselt, kui mõlemad meeskonnad viskasid 22 silma, aga viimane neljandik kuulus täielikult võõrustajatele. Trieste suutis neljandal veerandajal kirja saada koguni 33 punkti ja külalised vastasid vaid seitsmega. Nii tuli Montegranarol vastu võtta kindel 31-punktiline kaotus.

Kaspar Treier teenis 11 minutit mänguaega ja viskas 2 punkti (vabavisked 2/2, kolmesed 0/1). Tema arvele jäi veel üks lauapall ja pallikaotus ning 3 isiklikku viga. Meeskonna parim oli 27 punkti toonud Lamarshall Corbett. Võitjate parimana tõi 29 silma Javonte Damar Green, 24 punkti lisas Laurence Bowers.