Hugo Erkmaa ja Firenze hooaeg lõppes 19-punktilise kaotusega

-Hugo Erkmaa | Foto: Fiorentina Basket Facebook

Itaalia tugevuselt kolmanda liiga ehk Serie B vahegrupi B finaalseeria kolmandas mängus pidi Hugo Erkmaa kodumeeskond Firenze võtma vastu 60:79 kaotuse Cento Balturilt. Kokkuvõttes jäädi seerias 0-3 alla ja nii Final Four turniirile ei pääsetud.

Avaveerandi kaotas Firenze 18:20, aga poolajaks õnnestus neil 38:37 ette pääseda. Kolmas veerandaeg kuulus külalistele 21:10 ning viimasel neljandikul kasvatati vahet veelgi üheksa punkti võrra, mis andis Cento Balturile 19-punktilise võidu.

Hugo Erkmaa teenis kolm minutit mänguaega, kuid punktiarve jäi tal avamata, eksides ainsal lähiviskel. Eestlase arvele jäi 4 lauapalli.

Firenze resultatiivseim oli Salvatore Genovese 13 punktiga. Võitjatele tõi Sebastian Vico 19 silma, 17 punkti ja 16 lauapalli lisas Giorgio Piunti.