Annika Köster ja HyPo purustasid play-offis vastase koguni 49 punktiga

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Soome naiste kõrgliiga veerandfinaalis asus Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva seeriat 2:0 juhtima, kui võõrsil oldi Vimpelin Vetost 100:51 üle.

Avaveerand kuulus Hypole 23:13 ning mängu saatus otsustati juba poolajaks ära, mis võideti 56:27. Viimase kahe veerandajaga kasvatati eduseisu veel 20 punkti võrra ja teeniti kokkuvõttes kindel võit.

Annika Köster teenis 15 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 8 punkti (kahesed 4/6). Lisaks võttis ta 6 lauapalli, andis 2 korvisöötu ja tegi ühe vaheltlõike. Tema nimele jäi ka 2 isiklikku viga. Henna Salomaa tõi võitjate parimana 19 punkti, vastaste resultatiivseim oli Pachiyaanna Roberts 13 punktiga.

Avamängu 72:61 võitnud Hyvinkään võib kolme võiduni peetava seeria lõpetada sellel laupäeval ning tagada poolfinaalpääsu.