fbpx
Close

Itaalia ajaleht: Varese pikendas põhitsentriga lepingut, Vene järgmisena sihikul

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

-Siim-Sander Vene | Foto: Courtesy of Pallacanestro Varese

Itaalia väljaanne La Prealpina kirjutas mai viimasel päeval, et tänavu Itaalia kõrgliigas võimsa hooaja teise poolega play-offi murdnud Varese korvpallimeeskond on pikendamas lepingut tsentri Tyler Cainiga ning jah-sõna loodetakse saada ka eestlasest ääremängijalt Siim-Sander Venelt.

29-aastane ja 203 cm pikkune Cain peaks artikli andmetel allkirjastama klubiga 2-aastase lepingu. Mehe tänavuse hooaja keskmised statistilised näitajad olid 33 mänguga keskmiselt 27,2 minutit, 9,5 punkti, 9,1 lauapalli ja 1,6 resultatiivset söötu.

Artiklis kirjutatakse, et Varesel pole aastaid õnnestunud meeskonna liidritega lepinguid pikendada, kuid tänavu loodetakse sellega hakkama saada. Eelmiste näidetena tuuakse Eric Maynor 2015. aasta suvest, Chris Wright aastast 2016 ning Christian Eyenga mullusest suvest.

Varesel on nüüd umbes pool meeskonnast lepingutega seotud ning ajalehe andmetel soovitakse kindlasti ka 27-aastase ja 203 cm pikkuse eestlase jätkamist. Vene sai tänavu 20 kohtumisega kirja keskmiselt 24,9 minutit, 8,3 punkti, 3,9 lauapalli, 2,6 korvisöötu ja 1,0 vaheltlõiget.

Siim-Sander Vene on peatreener Tiit Soku poolt nimetatud ka Eesti koondisesse ning juuni keskel saab ääremängija üle mõne aja taas selga tõmmata rahvusmeeskonna särgi.

scroll to top