Jaan Puideti ja Jämtlandi hooaeg piirdus veerandfinaaliga

-Jaan Puidet | Foto: Jämtland Basket

Rootsi korvpalli kõrgliigas teenis Jaan Puideti koduklubi Jämtland veerandfinaalseeria otsustavas kolmandas mängus 83:86 kaotuse Boras Basketilt, mis lõpetas ühtlasi ka nende hooaja.

Boras võitis esimese veerandaja 23:18 ja juhtis poolajaks juba 15 punktiga. Jämtland tegi aga tugeva kolmanda veerandaja ning viimasele neljandikule mindi vastu vaid kahepunktilises kaotusseisus. 12 sekundit enne lõppu oli Boras 85:83 ees ning viimasel hetkel sai kaugviset üritada veel Preston Purifoy, kuid see ei tabanud ja Jämtland pidi kaotusega leppima.

Algviisikus alustanud Jaan Puidet viibis 31,5 minutit väljakul ja viskas selle ajaga 6 punkti (kahesed 3/6, kolmesed 0/3). Tema arvele jäi veel 9 lauapalli, 6 korvisöötu, 3 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Meeskonna parim oli Brandon Taylor 24 punkti ja 13 lauapalliga, võitjatele tõi Nimrod Hilliard IV 23 silma, kes andis ka 8 korvisöötu.

Poolfinaalis läheb Boras vastamisi Norrköpingu meeskonnaga. Teises paaris kohtuvad Lulea ja Södertälje.