Kristian Kullamäe ja Öttinger teenisid teise järjestikuse võidu

-Kristian Kullamäe | Foto: Jacob Schröter/Rockets Facebook

Saksamaa korvpalli kõrgliigas alistas Kristian Kullamäe koduklubi Öttinger Rockets lähikonkurendi Göttingeni 88:75. Viimati saadi 98:90 võit Bremerhaveni üle.

Rockets juhtis poolajaks kahe punktiga ning oma paremus pandi maksma kahel järgmisel veerandajal. Enne viimase neljandiku algust oldi 11 punktiga ees ja kokkuvõttes teeniti 13-punktiline võit.

Kristian Kullamäe sai 7,5 minutit mänguaega, mille jooksul ta punktiarvet ei avanud, eksides ühel lähi- ja kaugviskel. Tema arvele jäi 2 lauapalli. Meeskonna parimana tõi Retin Obasohan 24 punkti, Jerome Randle lisas 20 silma. Vastaste eest viskas 16 punkti Mitch Creek.

Turniiritabelis jätkab Öttinger (6-22) eelviimasel ehk 17. kohal. Göttingen (7-21) asub 16. positsioonil.