Sander Raieste ja Baskonia tunnistasid tabeli viimase kolmepunktilist paremust

-Sander Raieste | Foto: Siim Semiskar

Hispaania tugevuselt kolmandas liigas teenisid Sander Raieste ja Baskonia duubelmeeskond võõrsil valusa, 62:65 kaotuse Martorellilt.

Martorell võitis avaveerandi 20:11, kuid samaga vastas Baskonia järgmisel kümnel minutil ning poolajale mindi nii viigiseisus. Kolmanda veerandaja lõppedes olid võõrustajad kuue punktiga ette pääsenud ning kuigi Baskonia oli viimasel neljandikul 13:10 parem, tuli kokkuvõttes valus kaotus vastu võtta.

Sander Raieste teenis 19 minutit mänguaega ning viskas selle jooksul 6 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/2, kolmesed 1/2). Tema arvele jäi veel 5 lauapalli, 5 korvisöötu, üks vaheltlõige, 4 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Võistkonna parimana tõi 19 punkti ja 10 lauapalli Rodney Mark Williams JR. Võitjate eest viskas 22 silma Xavier Guirao Majo.

Turniiritabelis on Baskonia (11-17) 11. kohal, Martorell (5-23) jätkab viimasel positsioonil.