Jurkatamm ja Ravenna said tabeli viimaselt valusa kaotuse

-Mikk Jurkatamm | Foto: Basket Ravenna Piero Manetti Facebook

Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi sai laupäeval Itaalia esiliigas ehk Serie A2-s valusa kaotuse, kui koduväljakul jäädi 90:94 (17:30, 16:21, 29:16, 28:27) alla tabelis viimasel kohal olnud Cagliari Hertzile.

Jurkatamm sai esmakordselt väljakule 1.37 minutit enne avaveerandi lõppu ja tabas seejärel ühe kolmepunktiviske, kuid Ravenna kaotas esimese perioodi 17:30. Teisel veerandil kasvas vahe veelgi ning poolajapausile mindi koguni 18-punktilises kaotusseisus (33:51). Kolmanda veerandajaga suutis kodumeeskond vahet vähendada ning otsustavale neljandikule mindi vastu juba vaid 5-punktilises kaotusseisus (62:67). 30 sekundit enne mängu lõppu jõudis Ravenna kõigest 2 punkti kaugusele (87:89), kuid pidi siiski leppima kaotusega.

Jurkatamme arvele kogunes mängu lõpuks 8 minutiga 6 punkti (kolmesed 2/4), üks lauapall ja üks vaheltlõige. Ravenna parim oli USA tagamängija Adam Smith, kes viskas koguni 38 punkti. Teine ameeriklane Anthony Miles Jr tõi võitjatele 30 punkti.

Ravenna on nüüd 18 mängust võitnud 8 ning kogunud 16 punkti, millega jätkatakse Serie A2 idadivisjonis 7. positsioonil. Järgmise kohtumise peab Ravenna neljapäeval, 31. jaanuaril, kui võõral väljakul minnakse vastamisi 12. kohal oleva Cento Balturiga.