Kaitses rassinud Rauno Nurger ja Huesca said võõrsil väärt võidu

-Rauno Nurger | Foto: Siim Semiskar

Eesti koondislane Rauno Nurger ja Huesca meeskond said Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võõral väljakul võidu Melilla Baloncesto tiimi üle 79:69 (13:23, 36:24, 22:16, 8:6).

Mäng algas Huescale üsna räbalalt, sest ei tabanud visked ning Melilla sai veerandi lõpuks 10 punktiga ette. Järgneval kahel perioodil sai aga Nurgeri meeskond visked sisse, kaitse pidama ning enne otsustavat veerandit juhiti 8 punktiga. Seejärel juhtus midagi üsna kummalist, sest viimasel neljandikul ei saanud kumbki sats viskeid sisse ning see lõppes skooriga 8:6 Huesca kasuks.

Nurger viskas seekord 20 minutiga 2 punkti (kahesed 1/5), haaras 2 lauapalli, andis ühe söödu, tegi ühe vaheltlõike, pani koguni 4 kulpi ja tegi ühe vea. Meeskonna resultatiivseimad olid Martin Tyler Haws 31 ja Agusti Sans Valls 18 silmaga.

Melilla poolelt olid parimad Jose Miguel Urtz 16, Josep De Pablo 15 ja Caleb Apochi Agada 14 punktiga.

Selle mänguga tõusis Huesca liigatabelis 6 võidu ja 2 kaotusega koguni teiseks. Järgmisena kohtutakse 23. novembril kodusaalis Coviran Granada meeskonnaga.