fbpx
Close

Kalev/Cramo astus klubi arengus ühe väga olulise sammu!

-Toomas Linamäe ja Tarmo Oras | Foto: BC Kalev/Cramo

-Toomas Linamäe ja Tarmo Oras | Foto: BC Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond ja MTÜ Spordiklubi Nord alustavad koostööd, et anda üheskoos panus noorte spordisüsteemi arengusse ja luua edukalt toimiv ning kõrgetasemeline korvpallipüramiid. Koostöö eesmärgiks on ühise noorte spordisüsteemi ja treeningmetoodika kaudu tõsta treeningute kvaliteeti ja mahtu, mis annaks võimaluse ette valmistada esindusmeeskonnale Euroopa tasemel korvpallureid.

BC Kalev/Cramo juhtkonna esindajana kommenteeris Toomas Linamäe algavat koostööd: “Tallinna esindusmeeskonnana on BC Kalev/Cramo hoidnud Eesti klubikorvpalli lippu kõrgel juba viimased 10 aastat, pakkudes pealtvaatajatele võimalust oma silmaga kaasa elada kõrgetasemelisele korvpallile ja näha Euroopa parimaid võistkondi mängimas Eesti pinnal. Samal ajal on Nord Spordiklubi teinud suurepärast tööd noortespordi populariseerimisel ja noorte sportlaste arendamisel! Koostöös suudame panna aluse hästi toimivale ja kõrgetasemelisele korvpalli püramiidele, mis motiveerib noori sportlasi ning paneb aluse pikaajalisele ja mõtestatud koostööle!”

Spordiklubi Nord on kuue aastaga kasvanud üheks suurimaks noorte spordiklubiks Eestis, kus osaleb treeningutel üle 1200 noore, kellest omakorda üle 500 tegeleb korvpalliga. Klubi soovib, et noor leiaks nende juures enda jaoks parima spordiala ja saab seda teha nii harrastuspordi kui ka saavutusspordi tasemel. Esindusmeeskond annab kindlasti noortele väljundi saamaks korvpalluriks kõige kõrgemal tasemel.

Koostöölepingu allkirjastasid VTB Ühisliiga kolmapäevase veerandfinaalkohtumise vaheajal Kalevi spordihallis BC Kalev/Cramo president Toomas Linamäe ja Nord Spordiklubi eestvedaja Tarmo Oras.

scroll to top