Kalev/Cramo VTB hooaeg lõppes kaotusega Astanale

-Isaiah Briscoe | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas VTB Ühisliigas ära hooaja viimase mängu. Võõrsil mindi vastamisi Astanaga ja võeti sealt vastu 92:102 kaotus.

Kalevlasid lasid poolajaks endale 50 punkti visata ning ise suudeti vastata 35 silmaga. Kolmas veerandaeg kulges tasavägiselt, kuid ka see kuulus võõrustajatele 28:25. Viimasel neljandikul suutis Cramo vahet kaheksa punkti võrra vähendada, aga Astanal õnnestus oma eduseisu lõpuni hoida.

Isaiah Briscoe oli Cramo resultatiivseim 24 punktiga. 23 silma ja 6 korvisöötu lisas Branko Mirkovic ning 15 punkti ja 6 lauapalli jäi Janari Jõesaare arvele. Üleplatsimees oli vastastele 32 punkti toonud Malcolm Grant. 17 punkti, 8 lauapalli ja 8 korvisöötu lisas Leonidas Kaselakis.

Turniiritabelis jäi Cramo saldoks kuus võitu ja 18 kaotust. Sellega asutakse eelviimasel ehk 12. kohal ning play-offi ei pääsetud. Viimasel tabelireal paikneval Krasnojarski Jenisseil on kirjas viis võitu ja 15 kaotust ehk neil on neli mängu veel varuks. Astanal (7-22) on kaks kohtumist ees ootamas, hetkel hoitakse 11. kohta.