fbpx
Close

Kas Siim-Sander Vene saab Euroliigasse tänu treenerivahetusele või kolleegi vigastusele?

-Eulis Baez | Foto: Valery Sharifulin/TASS/Scanpix

-Eulis Baez | Foto: Valery Sharifulin/TASS/Scanpix

Neljapäeval tuli läbi sotsiaalmeedia uudis, et Eesti korvpallikoondise ääremängija Siim-Sander Vene on liitumas Euroliiga klubiga Gran Canaria, kuigi senises meeskonnas Fuenlabradas sai ta kaasa teha vaid kahes kohtumises. Ehkki ametlikku kinnitust üleminekule veel ei ole, on uudisel piisavalt palju kaalu, et veidi sel teemal spekuleerida.

Nimelt vallandas Gran Canaria detsembri alguses senise peatreeneri Salva Maldonado, kui klubi juhtkond polnud rahul, et tiim on Hispaania liigas tabeli lõpus. Esialgu nimetati ajutiseks juhendajaks senine abitreener Victor Garcia, kuid detsembri keskel teatati, et klubi treeneripingil juba aastast 2010 teist viiulit mänginud mees jätkab peatreenerina kuni hooaja lõpuni.

Pühapäevases liigamängus Madridi Reali vastu sai põlvetrauma ka Gran Canaria üks liidreid Eulis Baez. 36-aastane kogenud Dominikaani Vabariigi mängumees on Gran Canarias üles antud suure äärena. Klubi kodulehe andmetel vigastas ääremängija vasaku põlve sidemeid, kuid täpsemalt trauma tõsidusest infot ei ole veel antud.

Kui Siim-Sander Vene üleminek Gran Canariasse peaks tõepoolest tõeks osutuma, siis kas see on rohkem põhjustatud treenerivahetusest või hoopis klubipoolsele kiirele reageerimisele Baezi vigastusele?

scroll to top