Kaspar Kitsing ja Trentino langesid U18 meistrivõistluste veerandfinaalis konkurentsist

-Kaspar Kitsing | Foto: Siim Semiskar

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri veerandfinaalis pidid Kaspar Kitsing ja Trentino tunnistama Reggio Emilia 79:76 paemust.

Reggio Emilia alustas kohtumist paremini, kui avaveerand võideti 21:18, aga poolajaks oldi juba kaheksa silmaga kaotusseisus. Kolmanda veerandaja lõppedes jäi omakorda Trentino kahe punktiga taha. Tasavägiselt kulgenud viimane veerandaeg kuulus Reggio Emiliale 15:14, mis andis neile kokkuvõttes napi kolmepunktilise võidu.

Algviisikus alustanud Kaspar Kitsing mängis ligi 27 minutit ja viskas selle ajaga 14 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 3/6, kolmesed 2/2). Lisaks võttis ta 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi ühe pallikaotuse ja sooritas 2 isiklikku viga. Meeskonna parim oli Luca Conti 23 punkti ja 8 lauapalliga. Võitjatele tõi Russel Donald Tchewa Tchamadeu 25 silma ja 11 lauapalli.

Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco lähevad veerandfinaalis vastamisi Roma Virtuse tiimiga. Joonas Riismaa koduklubi Siena Mens Sana Basketball Academy kohtub Mikk Jurkatamme ja Bolognaga.