Kirill Koršunov ja Livorno teenisid veerandfinaalis kindla kaotuse

-Kirill Koršunov ja Livorno Don Bosco | Foto: Pallacanestro Don Bosco Livorno Facebook

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiri veerandfinaalis pidi Kirill Koršunovi koduklubi Livorno Don Bosco võtma Roma Virtuse tiimilt vastu suure 42:65 kaotuse ning sellega langeti konkurentsist.

Roma läks esimese veerandajaga 14:10 juhtima ja poolajale mindi 11-punktilises eduseisus. Teise poolajaga kasvatati eduseisu veelgi 12 silma võrra ja Livrono pidi nii kokkuvõttes leppima 23-punktilise kaotusega.

Algviisikus alustanud Kirill Koršunov mängis 31,5 minutit ja viskas selle ajaga 4 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 0/2). Tema nimele jäi veel 10 lauapalli, üks vaheltlõige ja 4 pallikaotust. Võistkonna parimana tõi Paolo Zanini 10 punkti. Võitjate resultatiivseimad olid Aristide Mouaha Tcheussi ning Joel Fokou Ngnoudie võrdselt 14 punktiga.

Päeva viimases mängus lähevad vastamisi Joonas Riismaa koduklubi Siena Mens Sana Basketball Academy ning Mikk Jurkatamm ja Bologna.