Kaspar Treier ja Montegranaro teenisid nädalavahetusel viigi ja võidu

-Kaspar Treier | Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Kaspar Treieri koduklubi Montegranaro Poderosa Basket ehk sponsorinime järgi Montegranaro XL Extralight pidas nädalavahetusel kaks hooajaeelset sõpruskohtumist, teenides viigi ja võidu.

Esmalt kohtus Itaalia esiliiga ehk Serie A2 hooajaks valmistuv Montegranaro laupäeval samas liigas mängiva Treviglio Blu Basketiga. Avapoolajal kohtumist juhtima läinud Montegranaro lõpetas mängu 89:89 viigiga (24:20, 23:18, 19:26, 23:25). Viimasel veerandil pealtpanekuga hiilanud Treieri arvele kogunes mängu jooksul 7 punkti.

Pühapäeval mängiti võõrsil teise Itaalia esiliiga klubi Legnano Knights Basketiga. Tagasihoidlikult alustanud Montegranaro pani enda paremuse maksma teisel poolajal, võites kohtumise 73:66 (17:19, 14:19, 21:11, 21:17). 19. septembril 19-aastaseks saav ning suvel oma esimese koondisekutse teeninud eestlasest ääremängija punktiskoori sedapuhku ei avanud.

Järgmise kontrollmängu peab Montegranaro 22. septembril, kui võõrustatakse Itaalia esiliiga klubi Forli Unieurot. Ühtlasi toimub samas ka meeskonna ametlik tutvustus. Montegranaro liigahooaeg algab 7. oktoobril.