fbpx
Close

Kirill Koršunov: jäin U18 finaalturniiril näidatud mänguga väga rahule

-Kirill Koršunov | Foto: Daniele Lenzi

-Kirill Koršunov | Foto: Daniele Lenzi

Itaalia korvpalli U18 meistrivõistluste finaalturniiril jäi Kirill Koršunovi ja Livorno Don Bosco meeskonna laeks veerandfinaal, kus 42:65 kaotati Roma Virtusele. Vaatamata sellele jäi Eestis korvpallikarjääri alustanud Koršunov turniiriga rahule.

“Finaalturniir oli selline nagu ma varem arvasin – kõik võistkonnad olid tugevad ja üsna võrdse tasemega,” kommenteeris viie mänguga keskmiselt 12,8 punkti, 6,4 lauapalli ja 1 korvisöödu kogunud 18-aastane ääremängija.

“Ma olen uhke oma meeskonna üle. Me tegime sel hooajal väga hea tulemuse ning kõige tähtsam on see, millist suhtumist me üles näitasime. Me oleme Itaalias kaheksa parima võistkonna hulgas ning see on väga hea tulemus,” lisas Erkmaa KK kasvandik.

Oma isikliku esituse üle oli noormees samuti õnnelik: “Mina jäin oma mänguga väga rahule. Ka treener ütles, et ta on minu üle uhke. Aitasin oma võistkonda nii palju kui ma suutsin ning näitasin seejuures päris korralikku statistikat.”

Tuleviku kohta lisas ta: “Suvel olen tegevuses Eesti U18 koondisega. Eestisse tulen 1. juulil ja 5. juulil algab koondise laager Pärnus. Järgmise hooaja tegevuste kohta ei oska ma veel praegu midagi öelda.”

scroll to top