Kotsar oli Hamburgi suures võidumängus üks meeskonna põhitegijaid

-Maik-Kalev Kotsar ja Hamburg Towers korvpallimeeskond | Foto: Hamburg Towers Facebook

Maik-Kalev Kotsari koduklubi Hamburgi Towers sai Saksamaa kõrgliigas suure võidu, kui külla sõitnud Frankfurdi Skyliners alistati lausa 98:70.

Esimese kümne minuti järel juhtis Hamburg 31:18 ja teise veerandi alguses kasvas nende eduseis juba 20-punktiliseks (38:18). Frankfurt vastas küll 9:0 spurdiga, ent lähemale nad enam ei pääsenudki. Hamburg võitis avapoolaja 53:38 ja juhtis kolmanda veerandi järel 74:52.

Harjumuspäraselt algviisikus alustanud Kotsar mängis 22 minutit ja viskas selle ajaga 16 punkti (kahesed 6/8, vabavisked 4/6), olles oma meeskonna paremuselt kolmas korvikütt. Lisaks võttis eestlane maha seitse lauapalli, andis viis resultatiivset söötu ja tegi ühe vaheltlõike, kuid patustas ka viie pallikaotusega.

Hamburgi parim skooritegija oli Kameron Taylor, kes viskas 20 punkti, võttis seitse lauapalli ja andis kaheksa korvisöötu. Terry Allen toetas teda 19 punktiga. Vastaste poolel oli resultatiivseim Matt Mobley 18 punktiga.

Hamburg on saanud sel hooajal kokku üheksa võitu ja neli kaotust, millega ollakse liigatabelis endiselt kuuendal kohal. Viie võidu kõrvale hooaja kaheksanda kaotuse saanud Frankfurt paikneb üheksandal tabelireal.